MIŁO NAM PAŃSTWA GOŚCIĆ NA STRONACH DNAiDNAi

Jakość, szybkość, doświadczenie i profesjonalizm Centrum Informacji Genetycznych DNAi gwarantuje Państwu uzyskanie pewnych i całkowicie poufnych wyników badań.  Oferowane testy na ustalanie ojcostwa i pokrewieństwa wykonywane są przez wyspecjalizowany zespół doświadczonych genetyków i biegłych sądowych z wieloletnim stażem.

Genetyczny TEST NA OJCOSTWO jest obecnie najskuteczniejszą metodą weryfikacji spornego ojcostwa i umożliwia jednoznaczne wykluczenie (100%) lub potwierdzenie (99,999999%) zgodności DNA. Rutynowo, badania prowadzone są na 17 układach STR z możliwością rozszerzenia analizy do 41 układów.  Prywatne i sądowe ekspertyzy wydawane są w czasie 5-7 dni roboczych.

Niezależnie od metody analizy somatycznych układów STR, laboratorium DNAi dysponuje technologiami badań mitochondrialnego DNA (mtDNA), umożliwiającego identyfikację genetyczną nawet zniszczonych mikrośladów w linii żeńskiej, jak również metodą analizy STR chromosomu Y w linii męskiej. DNAi prowadzi szereg innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych w dziedzinie biotechnologii, bioinformatyki i biochemii, których wdrożenie ma na celu polepszenie jakości życia każdego z nas.

Z korzyścią dla Państwa, zespół DNAi dokłada wszelkich starań by zachować najwyższą jakość badań, obniżając jednocześnie ich ceny, tak by ustalanie ojcostwa dla celów prywatnych mogło kosztować zaledwie 599. W tej cenie zyskują Państwo pewność i spokój!  →  PROMOCJA DNAi